Academic Workshop 2015 “Weź kompetencje na warsztat”

Dnia 28 października 2015 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się II edycja konferencji warsztatowej „Academic Workshop”, organizowana przez SKN Personalni. Wydarzenie to miało na celu umożliwienie organizacjom studenckim oraz studentom dzielenia się wiedzą poprzez przygotowanie i zrealizowanie wystąpień o charakterze praktycznym, gdzie uczestnicy konferencji poznawali zagadnienia związane z rozwojem osobistym i zawodowym.

Wydarzenie trwało od g. 9.00 do 18.00. Rozpoczęte zostało wykładem inauguracyjnym przygotowanym i zaprezentowanym przez prof. nadzw. dr hab Katarzynę Wojtaszczyk.

personalni 1

W ramach konferencji odbyło się 6 warsztatów – „Autoprezentacja w networkingu”, „Jak w dwie minuty dotrzeć do drugiego człowieka?”, przygotowane przez organizację studencką Ponadprzeciętni; „Nieperfekcyjny mówca”, prezentowany przez Toastmasters Łódź; „36,6 stopni asertywności”, przygotowany przez studentki Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Aleksandrę Mateńko, Marię Olejniczak i Małgorzatę Antoniak; „Mam wybór. Mogę zmienić schemat myślenia o coachingu.”, warsztat mgr Karoliny Dąbrowskiej, oraz „CV, które zauroczy rekrutera”, przygotowany przez Studenckie Biuro Karier Profil.

We wszystkich warsztatach wzięło udział 85 osób.

personalni 3 personalni 5 personalni 6 personalni 7

Osoby odpowiedzialne za projekt: Julita Janowska, Diana Kuliś