Skołowani Marzec 2016r.

Dnia 03.03.2016 r.na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, odbyła się cykliczna edycja sKOŁOwanych, czyli prezentacja kół naukowych. Podczas trwania całego wydarzenia, studenci mogli zapoznać się z działalnością wszystkich kół działających na naszym wydziale, a także poznać ich przedstawicieli. Była to świetna okazja, do poznania ludzi, którzy planują rozpoczęcie przygody z kołem naukowym. Dlatego nie mogliśmy przegapić tej okazji! Nasze stoisko, SKN Personalni cieszyło się dużym zainteresowaniem. Była to dla nas świetna okazja do poprawienia swoich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.

Wydarzenie to dało nam możliwość porozmawiania i wymienienia się poglądami zarówno z członkami innych kół, jak i studentami niezrzeszonymi. Dzięki temu rozszerzyliśmy swój punkt widzenia, wymieniliśmy się doświadczeniami, zawarliśmy nowe znajomości.

Podczas sKOŁOwanych studenci mogli zgłosić chęć uczestnictwa w rekrutacji, która odbędzie się już 9 marca na Wydziale Zarządzania. Jeśli nie mogłeś/łaś być tam z nami, napisz do nas maila, bądź na fun-page’u, na pewno się odezwiemy!

Poniżej prezentujemy Wam filmik z tego wydarzenia, który nagrali i zmontowali członkowie naszego koła: Kuba Barański i Ola Gątarek.