Kołomania 2016

28 kwietnia 2016 roku odbyła się pierwsza edycja KOŁOmani WZ –konferencji kół naukowych Wydziału Zarządzania UŁ. Jej uczestnikami było 11 kół naukowych, które opowiadały o swojej działalności oraz zaprezentowały artykuły o różnej tematyce, których motywem przewodnim były „Trendy w biznesie”.
Nasze koło również wzięło udział w konferencji. O działalności Personalnych opowiadał wiceprzewodniczący koła Błażej Śmigielski. Dodatkowo przedstawiliśmy artykuł pt: “Działalność w kole naukowym jako narzędzie zwiększające zatrudnialność”. Jego autorami są: Barański Jakub, Deuter Patrycja i Sobczak Kamil.
Pierwsze miejsce w tegorocznej edycji z największą liczbą punktów zajęło Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości SIGMA, drugie SKN FEIM oraz SKN ProBiz+, a najniższy stopień podium przypadł SKN Manage TeaM oraz MarkeTEAM.
Zwycięzcom gratulujemy i liczymy, że przyszła edycja będzie równie ciekawa i bogata w doświadczenia.