sKOŁOwani 19.10.2016r.

Dnia 19.10.2016r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się 9 edycja wydarzenia sKOŁOwani czyli promocja kół naukowych. Impreza skupia w sobie środowisko akademickie. Była to świetna okazja, aby zapoznać się z działalnością organizacji studenckich. Chętni studenci mogli porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych kół, dowiedzieć się o ich strukturze organizacyjnej, dokonaniach, planach oraz celach. Była to doskonała okazja, aby studenci 1 roku jak i pozostali mogli zawierać nowe znajomości , wymieniać się spostrzeżeniami, doświadczeniami jak i wątpliwościami. Oczywiście i dla nas – członków SKN Personalni był to swojego rodzaju warsztat rozwoju umiejętności miękkich. Mieliśmy szanse rozmawiać z potencjalnymi pretendentami, doskonalić sztukę prezentacji. Dodatkowo była to pewnego rodzaju integracja naszej organizacji.

Tego dnia studenci dowiadywali się na jakich zasadach będą aplikowani , jak będzie przebiegać proces rekrutacji. W tym roku w SKN Personalni zasady rekrutacji i selekcji będą przebiegać w sposób odmienny niż miało to miejsce w poprzednich latach. O szczegółach nasi kandydaci będą mogli dowiedzieć się już w najbliższy czwartek!