KOLEJNE SZKOLENIE DLA XXVI LO – 22.11.2013

Regularnie informujemy o szkoleniach prowadzonych dla uczniów XXVI LO w Łodzi. Sympatyczna grupa licealistów przyjechała na Wydział Zarządzania 22 listopada, aby tym razem posłuchać o zarządzaniu czasem. Magda Zajączkowska przygotowała efektowną prezentację i przez kilkadziesiąt minut przekazała przyszłym maturzystom wiele przydatnych informacji dotyczących tego zagadnienia. Działamy tak, aby nie wkradła się nuda i monotonia, dlatego w przeciwieństwie do minionych spotkań, forma była nieco mniej warsztatowa, bliżej jej do wykładu, lecz…? Życzymy wszystkim wykładowcom, aby ich studenci tak uważnie słuchali, notowali (sami z siebie, bez przymusu) i odpowiadali na zadawane pytania. Jest nam niezmiernie miło, że mamy do czynienia z tak aktywną grupą i widząc, że na Wydziale Zarządzania po woli czują się jak u siebie, liczymy na złożenie dokumentów rekrutacyjnych przy najbliższej możliwej okazji. Przybyli uczniowie dowiedzieli się jak pracować nad swoją systematycznością, jakich nowoczesnych narzędzi użyć do organizowania własnego czasu, a także przypomnieli sobie definicję i przećwiczyli w praktyce formułowanie celów SMART.
Z uczniami LO spotkamy się po raz w grudniu, liczymy na tak samo liczne przybycie i duże zaangażowanie.

Autor tekstu: Michał Kwapis