Skołowani – 04.03.2014r.

Prezentacja kół naukowych i organizacji studenckich. To powód dla którego 4 marca całe patio Wydziału Zarządzania zostało zagospodarowane dla stoisk, na których spotkać można było aktywnych studentów. Aktywnych czyli pełnych energii, działających, robiących na studiach coś więcej niż wypełnianie obowiązków związanych z codziennym planem zajęć. Podczas każdej przerwy poziom -1 wypełniał się zainteresowanymi. Pojawiali się studenci, ale również wykładowcy, władze wydziału, a także przedstawiciele radia i telewizji.
Pośród dziewięciu SKN swoje miejsce mieli naturalnie Personalni. Wykorzystaliśmy znany już u nas motyw i całe stoisko okleiliśmy wąsami! Wycięto ich ponad 100 sztuk, dla chętnych czekało kilka egzemplarzy na patyczkach, idealnych aby pozować do zdjęcia. Nie staraliśmy się wyróżniać w sposób krzykliwy, było jednak bardzo wesoło, a niebieskie koszulki wyraźnie odznaczały się w tłumie. Przez cały czas pojawiali się potencjalni nowi członkowie, kilka osób zadeklarowało swoje przyjście na poniedziałkowe spotkanie, trzymamy Was za słowo!
Dzień ten był jak zawsze okazją do porozmawiania we własnym gronie, ale także z osobami z innych kół oraz wspólnej zabawy. Przykład? Personalny wypożycza zdalnie sterowany wózek widłowy od Uni-Logistics i jedzie nim po cukierka do MarkeTEAMu. Tylko na WZ!
Zapraszamy do naszej Facebookowej galerii!

Autor tekstu: Michał Kwapis