Zagraliśmy dla WOŚP

wośp 28 finał

Jako SKN Personalni w tym roku włączyliśmy się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wraz z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, Dziekanem prof. Tomaszem Czaplą oraz Arena Laser Games w Manufakturze, przeznaczyliśmy na licytację niecodzienną możliwość. Chodzi oczywiście o pojedynek laserowego paintballa, w którym weźmie udział drużyna zwycięzcy aukcji oraz drugi zespół pod wodzą Dziekana Wydziału Zarządzania.

Po zakończeniu licytacji na konto WOŚP trafiła całkowita wylicytowana kwota, a dokładniej rzecz biorąc 250 zł. Poinformujemy, kiedy zbliży się czas tego niesamowitego pojedynku, w którym wezmą udział profesorowie, doktorzy i pracownicy naukowi Wydziału Zarządzania.
To jedna z wielu akcji charytatywnych, w które jest zaangażowane nasze koło. O kolejnych inicjatywach będziemy informować w niedalekiej przyszłości.

Cieszymy się, że tym symbolicznym działaniem mogliśmy wspomóc 28 finał Orkiestry, który w tym roku gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Więcej o:
SKN Personalni: facebook
Wydziale Zarządzania UŁstrona www
Arena Laser Games w Manufakturzestrona www

Dziękujemy naszym partnerom za włączenie się w akcję.