Kolejne spotkanie SKN Personalnych

personalni

We wtorek 4 lutego członkowie naszego koła spotkali się, aby wyznaczyć kolejne cele w najbliższym semestrze akademickim. I trzeba przyznać, że różnorodnych projektów i akcji będzie co niemiara.

20 marca na Wydziale Zarządzania UŁ odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Innowacyjne Działania w Obszarze Zarządzania i Marketingu (IDWOZiM)” . Nasze koło jest współorganizatorem tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się wydarzenia. Konferencja skierowana jest do studentów i doktorantów, a także absolwentów uczelni wyższych, jak i ekspertów w dziedzinie zarządzania i marketingu. Nie tylko będziemy dbać o to, aby wszyscy uczestnicy byli jak najbardziej zadowoleni z uczestnictwa w niej, ale także planujemy także prezentację naszych artykułów naukowych.

W okresie luty – marzec planujemy przeprowadzić niezwykle ciekawe warsztaty dla tegorocznych maturzystów. Dzięki nim nie tylko zyskają oni nowe umiejętności i rozwiną wybrane obszary, ale także poznają nasz Wydział. Planujemy także nawiązać współpracę z organizacjami pozarządowymi i w ramach działania przeprowadzimy warsztaty metodami aktywnymi z komunikacji. Poruszymy takie tematy jak umiejętność słuchania, efektywne metody rozwiązywania problemów w grupie czy też prawidłowa komunikacja pomiędzy członkami grupy.

Zajmiemy się także przeprowadzeniem badań, zbieraniem ich wyników, a także publikacją artykułów naukowych związanych z naszymi zainteresowaniami, czyli oczywiście… ludźmi :)

W międzyczasie przygotowujemy pojedynek Dziekana ze zwycięzcą aukcji na rzecz WOŚP. Chodzi oczywiście rywalizację w laserowym paintballu. Dzięki partnerowi tej akcji – Arena Laser Games w Manufakturze – całkowity dochód trafił już na konto Wielkiej Orkiestry.

Pracujemy także nad nawiązaniem współpracy z grafikiem lub agencją reklamową, która pomogłaby nam w działalności Koła. Chcemy być coraz bardziej profesjonalni oraz pragniemy rozszerzać swoje działania, aby jak najszersza gruba odbiorców mogła korzystać z naszej wiedzy, energii i kreatywności.

To tylko część naszych planów – koniecznie śledźcie nasz profil na facebooku, aby być na bieżąco. Opiekunem Koła jest dr Izabela Różańska – Bińczyk.

SKN Personalni spotkanie 04.02.20 – video