Oto co nas czeka w najbliższej przyszłości

skn personali zebranie

27 marca odbyło się kolejne spotkanie członków naszego Koła. Ustaliliśmy kilka ważnych kwestii. Oto co nas czeka w najbliższym miesiącu:

Rozpoczynamy rekrutację do naszego Koła Naukowego. Wiemy, że jest kilka osób, które chcą się włączyć w nasze działania, rozwijając się w różnych aspektach. Cieszymy się, że kolejni studenci – po pozytywnej ocenie – zasilą nasze szeregi. Już niebawem zamieścimy formularz rekrutacyjny, dlatego zachęcamy do śledzenia naszego fp na facebooku.

4 marca (środa) o godzinie 10:30 w siedzibie PTE przy ul. Wólczańskiej 51 w Łodzi odbędzie się seminarium pt. „Praktyki green HR we współczesnych przedsiębiorstwach”. Nasz opiekun koła – dr Izabela Różańska – Bińczyk – wraz z zespołem, zaprezentuje podstawy koncepcyjne, zakres i efekty wykorzystania praktyk zielonego zarządzania zasobami ludzkimi w teorii nauk o zarządzaniu i praktyce gospodarczej. Zostaną przedstawione wyniki badań na próbie 120 przedstawicieli firm z naszego regionu. Seminarium poprowadzi prof. Joanna Cewińska, która aktywnie wspiera nasze koło, oraz prof. Małgorzata Striker.

Jako współorganizatorzy zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konferencji naukowej „Innowacyjne działania w obszarze zarządzania i marketingu”. Konferencja odbędzie się 20 marca w godz. 9 – 17 na Wydziale Zarządzania. Do 8 marca można zgłaszać swoje referaty. Zachęcamy do udziału w konferencji, zarówno czynnego jak i biernego. Dla wszystkich uczestników przygotowano certyfikaty, poświadczające udział w wydarzeniu. Konferencja jest idealną okazją na debiut w roli naukowca. Jednocześnie warto będzie wysłuchać innych pracowników naukowych, którzy będą się dzielić wiedzą i wynikami swoich badań. Na pewno każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, coś, co skłoni do innego spojrzenia na pewne problemy w dziedzinie zarządzania i marketingu. Namówcie swoich znajomych, aby wybrali się z Wami na to ciekawie zapowiadające się wydarzenie. Więcej o konferencji TUTAJ.

Na przełomie marca i kwietnia będziemy mieli przyjemność poprowadzić warsztaty dla uczniów liceum w Piotrkowie Trybunalskim oraz Ozorkowie. Zajęcia z „Autoprezentacji” poprowadzą wybrane osoby z naszego Koła, które mają doświadczenie w podobnych szkoleniach. Uczestnicy zajęć poznają wybrane techniki i narzędzia, dzięki którym lepiej zrozumieją siebie, będą lepiej przygotowani do swoich pierwszych rozmów kwalifikacyjnych czy też występów publicznych.

W ramach akcji charytatywnej, niebawem odbędzie się pojedynek w Arena Laser Games, pomiędzy drużyną zwycięzcy aukcji a zespołem Dziekana Wydziału Zarządzania. Trwa kompletowanie składu, a mamy przecieki, że w akcji zobaczymy wielu profesorów i doktorów naszego Wydziału. W związku z tym wydarzeniem zaplanowaliśmy jeszcze małą niespodziankę, jednakże opiszemy ją dopiero po całym wydarzeniu.

O kolejnych inicjatywach będziemy informować poprzez nasze media społecznościowe. Jeśli chcecie się z nami skontaktować, można to uczynić poprzez maila (sknpersonalni@gmail.com) lub poprzez wysłanie wiadomości na facebooku.