Dołącz do Nas!

123165444_348241019809896_2245449682855515309_n

Rozpoczynamy rekrutację do naszego kreatywnego koła SKN Personalni. Zapraszamy Ciebie już dziś!

Rekrutacja potrwa do 15.11.2020. Pierwszym etapem jest wypełnienie krótkiego formularza (dostępny TUTAJ). Kolejnym etapem będzie miła i przyjemna rozmowa, która będzie przestrzenią do wzajemnego poznania, odpowiedzi na pytania itp. Ze względów bezpieczeństwa, rozmowa będzie miała formułę online.

Dlaczego warto dołączyć do naszego składu? Oto kilka z wielu powodów:

1. Rozwój. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Gdy dołączysz do naszego Koła, możesz realizować pomysły i działania, które do tej pory mogły być trudne do realizacji.
  2. Nowe, ciekawe znajomości. W naszym składzie poznasz wartościowe osoby. Staramy się spędzać ze sobą czas, nie tylko w ramach podstawowej działalności, ale także na stopie koleżeńskiej.
  3. Konferencje naukowe, a także ich organizacja lub współorganizacja. Tego typu wydarzenia są idealną okazją do pogłębiania wiedzy, prezentacji swoich badań, poznania młodych naukowców w Polsce i na świecie, a także nawiązanie relacji z pracownikami naukowymi najróżniejszych uczelni wyższych oraz praktyków.
  4. Warsztaty z zakresu HR. Współpracujemy z różnymi organizacjami i działami specjalizującymi się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Sami też przygotowujemy różne działania z obszarów szeroko pojętego HR.
  5. Badania naukowe. Rozwijamy swoją wiedzę pisząc artykuły naukowe, prowadząc badania, a także publikując w różnych czasopismach naukowych.
  6. Działalność charytatywna. Przez ostatni rok rozwijamy tę dziedzinę naszych zainteresowań. Wszyscy chętni mogą razem z nami działać wolontarystycznie na rzecz różnych organizacji. Wolontariat przyjmuje różne formy, od działalności kulturalnej, sportowej, poprzez pomoc osobom starszym czy też dzieciom.
  7. Organizacja eventów na Uniwersytecie Łódzkim. Do tej pory braliśmy udział w różnych wydarzeniach na Wydziale Zarządzania (Wampiriada, SKOŁOwani itp.). Możesz także być ważną część podobnych przedsięwzięć.

Więcej o naszej działalności -> TUTAJ.

Koniecznie zajrzyj na nasz prężnie działający profil na facebooku. Masz pytania? Prosimy o kontakt poprzez facebook lub wiadomość e-mail (sknpersonalni@gmail.com).