Warsztat o stresie

Pewien marcowy piątek dwie osoby z Personalnych spędziły prowadząc szkolenie dla gimnazjalistów. Kamila i Karol, 6 marca, w ramach UZO przeprowadzili szkolenie-warsztat dla uczniów Gimnazjum w Koluszkach. Grupa młodych osób odwiedziła Wydział Zarządzania, mieli okazję także przejść się po naszych wydziałowych korytarzach, dowiedzieć się, gdzie odbywają się zajęcia, jak wyglądają aule…

Ale o czym był warsztat, który prowadzili Personalni? O stresie! Czym jest? Dlaczego nam towarzyszy i czy w ogóle możemy bez niego funkcjonować? Jak sobie z nim radzić? O tym wszystkim opowiedzieli Kamila z Karolem, pokazali ćwiczenia, jakie można wykonać, aby zmniejszyć stres, który każdy odczuwa w swoim życiu. Wskazali złe jego skutki, dowiedzieli się, że stres motywuje też naszych młodych gości.

Z sali, w której odbywał się warsztat, wszyscy wyszli zadowoleni, istnieje także szansa, że nawiązana zostanie dłuższa współpraca z tą klasą.