Wspieramy Szlachetną Paczkę!

W środę 9 grudnia spotkaliśmy się, aby połączyć mądrą pomoc z integracją członków naszego Koła. Wszystko za sprawą tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. We współpracy z LeaderSheep zakupiliśmy odpowiednie artykuły dla jednej rodzin w naszym mieście. Łącznie stworzyliśmy aż 19 świątecznych paczek, które zawierają niezbędne rzeczy, w tym zarówno produkty pierwszej potrzeby, jak i podstawowe urządzenia do codziennego funkcjonowania. Wszystko przewieźliśmy, ładnie spakowaliśmy, a już w ten weekend dostarczymy do magazynu, skąd wszystkie paczki zostaną przekazane wskazanej rodzinie podczas finału SzP. Przy okazji był to idealny moment na odejście od komputerów i rozmowę w “realu”. Na spotkanie przybyli także nowi członkowie naszego zespołu, którzy od początku potraktowali sprawę “personalnie” 😉 Cieszymy się, że nasz zespół poszerzył się o młodych, zaangażowanych studentów, którzy nie tylko interesują się teorią, ale chcą brać udział w zaplanowanych na ten rok akcjach. Oczywiście wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującymi standardami, tworzyliśmy po prostu zespół zamaskowanych.

Za całą akcję odpowiada Zuzanna Kliombka-Jarzyna, a w tworzenie paczki zaangażowały się władze naszego koła: Filip Bąk (przewodniczący), Arina Mandrychenko (wiceprzewodnicząca), Patrycja Chycińska (sekretarz) oraz Izabela Różańska-Bińczyk (opiekun SKN Personalnych). To się nazywa Team!

SKN Personalni