Dzień Studenta WZ

13 maja na Wydziale Zarządzania świętowaliśmy Dzień Studenta pod nazwą „Active Day”. Na zewnątrz, przed grillem ustawiała się długa kolejka po darmowe kiełbaski czy karczek. Rozdawane tam były także niebieskie opaski na rękę upamiętniające ten dzień. Na patio wielu studentów korzystało z dmuchanych atrakcji, kolorowej waty cukrowej czy robiło sobie zdjęcia z dwoma rycerzami, dla których żadne wyzwanie nie było straszne. Można było wziąć udział w konkursie sprawnościowym z nagrodami. W tym dniu oczywiście nie zabrakło Personalnych, którzy opiekowali się gośćmi z Uniwersytetu Medycznego. Na stoisku można było podpatrzeć jak się robi kremy, odgadnąć po wyglądzie i zapachu nazwy różnych ziół oraz zmierzyć sobie ciśnienie. Przedstawiciele naszego koła bawili się wspaniale! Mamy nadzieję, że nasi koledzy i koleżanki z wydziału także podzielają nasz entuzjazm.